Ispro.pl - Suunto 5 Peak - technologia nowoczesnych zegarków

Suunto 5 Peak – technologia nowoczesnych zegarków

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie towarzyszą ludziom na każdym kroku, w pracy, szkołach i domach. Życie bez dzisiejszych udogodnień, którymi są nowinki technologiczne stałoby się z pewnością niełatwym wyzwaniem. Trudno przecież wyobrazić sobie komunikację bez smartphona, pracę bez komputera czy specjalistycznego sprzętu, a treningi bez odpowiedniego smartwatcha. Obecnie nowoczesne technologie przeniknęły w każdą sferę życia ściśle się z nią łącząc i integrując.

Suunto – lider wśród producentów zegarków sportowych

Suunto to znany i ceniony producent zegarków sportowych. Posiada bogate doświadczenie w branży, ponieważ prace nad pierwszymi udogodnieniami dla sportowców rozpoczęły się już w 1936 roku. Obecnie marka Suunto zajmuje pierwsze miejsca w dziedzinie wzornictwa, designu oraz unowocześniania zegarków sportowych. Fiński producent zawdzięcza tak silną pozycję i rozpoznawalność na rynku niezwykłej dbałości o doskonałą jakość i słuchaniu potrzeb konsumentów, które stara się w jak największym stopniu spełniać. Kolejną nowinką technologiczną jaką przedstawiła nam firma Suunto jest smartwatch Suunto 5 Peak.

Ispro.pl - Suunto – lider wśród producentów zegarków sportowych

Smartwatch na miarę naszych czasów – Suunto 5 Peak

Zegarek Suunto 5 Peak to nowoczesna linia smatwatchy dedykowana między innymi miłośnikom sportu. Zegarek ten to niezwykłe połączenie nowoczesnej technologii, wyśmienitego designu i wytrzymałości. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami pod każdym względem i jest niezwykle lekki, ponieważ jego waga to zaledwie 39 gramów. Surowce z jakich został wykonany zegarek Suunto to wysokiej klasy stal nierdzewna oraz szkło mineralne, które zapewniają wytrzymałość temu produktowi na uszkodzenia mechaniczne. Smartwatch ma do zaoferowania w swojej bogatej ofercie przede wszystkim menu w polskiej wersji językowej, obsługiwane za pomocą wygodnie wbudowanych 5 przycisków. Zmiana ekranu z dotykowego na wybudowanie przycisków dodatkowo zapewnia komfort w użytkowaniu tego zegarka, zapobiegając włączaniu niechcianych funkcji podczas treningu. Warto wspomnieć o baterii tego modelu zegarka Suunto, ponieważ wytrzymuje ona do 10 dni a system posiada wbudowane 80 trybów sportowych. Zegarek zatem idealnie sprawdzi się dla ambitnych i profesjonalnych sportowców jak i dla początkujących laików chcących posiadać sprzęt naprawdę wysokiej klasy.

Ispro.pl - Smartwatch na miarę naszych czasów – Suunto 5 Peak

W jakie funkcje wyposażono Suunto 5 Peak?

Zegarek Sunnto 5 Peak to z pewnością pomoc w monitorowaniu treningów. Dzięki wbudowanemu GPS, miernikowi tętna, licznika spalania kalorii i innym wskaźnikom jak TSS, PTE i EPOC śledzenie treningu i postępów staje się łatwiejsze. Nowością w smartwatchu Suunto 5 Peak, której nie odnajdziemy w innym zegarku Suunto jest funkcja adaptacyjnych wskazówek treningowych. Ich zaletą jest dopasowywane komunikatów w czasie rzeczywistym kierowanych do użytkownika na podstawie intensywności i czasu trwania treningu. Co więcej model ten  ma w swoim pakiecie w pełni automatyczny 7-dniowy plan treningowy. Dodatkowo ten nowoczesny smartwatch jest wyposażony w inteligentną funkcję monitorowania snu. Mierzy on średnią czasu długości snu z całego tygodnia i uwzględnienia różne fazy. Niecodzienną i bardzo atrakcyjną funkcją tego modelu jest również funkcja alarmów wschodu i zachodu słońca. Pozwala ona na sprawdzanie długości dnia, który jest kluczowym wyznacznikiem między innymi pieszych wycieczek.

zegarkiem Sunnto 5 Peak warto zapoznać się jak ze smartwatchem towarzyszącym przez cały dzień, codziennie. Nadaje się on bowiem nie tylko do prowadzenia i monitorowania aktywności fizycznej. Dzięki możliwości sterowania muzyką i odbieraniu powiadomień z telefonu można pozwolić sobie na chwilowe uwolnienie się od smartphona w dłoni. Wygoda i ciekawy design tego modelu sprawia, że spełnia się on  doskonale w roli tradycyjnego zegarka. Czego chcieć więcej od zegarka, który spełnia wszystkie oczekiwania zarówno podczas treningu jak i codziennego użytkowania?

Ispro.pl - Zegarki sportowe Suunto – kompani do treningów i na co dzień

Zegarki sportowe Suunto – kompani do treningów i na co dzień

Smartwatche Suunto to idealni kompani do aktywności fizycznej dla amatorów sportu jak i profesjonalistów. Wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnymi funkcjami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Smartwatch Suunto Peak 5 to urządzenie wyposażone w najlepsze udogodnienienia. Sprawdzi się również jako prezent, którym obdarować można osobę dotychczas posiadającą słabej jakości sprzęt tego typu.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *