Slide background

Rekrutacja ISPRO

1. Obsługa sprzedaży internetowej

Poszukujemy osoby do obsługi sprzedaży i kontaktu z klientami w sklepie internetowym pieczatki-online.eu (praca w pełni zdalna, umowa o pracę po okresie próbnym, staż płatny w przypadku studentów):

  • Wymagania

    • znajomość obsługi przynajmniej jednego z programów graficznych (Corel, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
    • znajomość usług Google (Gmail, Dokumenty, Arkusze, Hangout)
    • znajomość graficznych formatów plików i podstawowych zasad tworzenia grafiki DTP
    • umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z klientami przez telefon, e-mail
    • dbanie o aktualną ofertę sklepu
    • sprawne poruszanie się w systemach typu CRM/CMS
    • dobra organizacja pracy, pracowitość, sumienność i samodzielność
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • własny komputer – na okresie próbnym
  • Zadania

    • obsługiwanie wiadomości e-mailowych
    • kontrola zamówień automatycznych w systemie CRM
    • kontakt telefoniczny z klientami docelowymi
    • kontakt telefoniczny z hurtowniami
    • uzupełnianie oferty i tworzenie opisów produktów
    • obsługa i rozwijanie profili społecznościowych sklepu
    • codzienna współpraca z zespołem (telefon, e-mail, Google Hangout)
  • Plusem będzie

    • nienaganne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
    • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów przez Internet
    • umiejętności negocjacyjne
    • podstawowa wiedza z zakresu SEO i optymalizacji stron www
    • znajomość obsługi podstawowych środowisk edycji stron WWW (np. WordPress)
  • Oferujemy

    • szkolenie z obsługi i przygotowanie do pracy
    • praca zdalna (okresowe spotkania w Krakowie na potrzeby najważniejszych ustaleń)
    • umowa o pracę po okresie próbnym
    • unormowany czas pracy 09:00 – 17:00 (pon. – pt.)
    • dodatkowe premie za wyniki sprzedaży

    Prosimy o zgłaszanie się osób jedynie szukających pracy na stałe.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą pracy wyślij CV ze zdjęciem korzystając z formularza kontaktowego na pieczatki-online.eu/kontakt z tematem: „Kandydat – praca zdalna – CV„. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie w systemach informatycznych oraz w zbiorach papierowych moich danych osobowych, w zakresie danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych o wykształceniu, stażu pracy lub pełnionych funkcjach, uprawnieniach zawodowych, wiedzy, wizerunku oraz innych danych zawartych przeze mnie w życiorysie, CV lub liście motywacyjnym w celu przeprowadzania z moim udziałem procesu rekrutacji przez Piotra Potiopę prowadzącego działalność pod firmą ISPRO – Systemy Internetowe Piotr Potiopa.”

2. Specjalista SEO/SEM

Poszukujemy specjalisty SEO do pomocy w tworzeniu i administracji stron internetowych oraz ich optymalizacji i promocji w wyszukiwarkach internetowych:

  • Wymagania

    • bardzo dobrej znajomości technik promocji w Internecie (content marketing, link building)
    • znajomości Google Adwords (mile widziany certyfikat Google Adwords Fundamentals)
    • znajomości narzędzi analitycznych typu: Google Analytics, Google Webmasters Tools, Majestic SEO, Ahrefs, Semrush.com itp.
    • znajomości zasad tworzenia bazy do pozycjonowania
  • Oferujemy

    • atrakcyjne warunki płacowe
    • elastyczny czas pracy
    • ciekawe projekty analityczne dla firm polskich jak i zagranicznych

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą pracy wyślij CV oraz informacje o tym, czym możesz się pochwalić w obszarze analizy i promocji serwisów WWW, korzystając z poniższego formularza. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wraz z powyższymi danymi prosimy dołączyć klauzulę w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie w systemach informatycznych oraz w zbiorach papierowych moich danych osobowych, w zakresie danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych o wykształceniu, stażu pracy lub pełnionych funkcjach, uprawnieniach zawodowych, wiedzy, wizerunku oraz innych danych zawartych przeze mnie w życiorysie, CV lub liście motywacyjnym w celu przeprowadzania z moim udziałem procesu rekrutacji przez Piotra Potiopę prowadzącego działalność pod firmą ISPRO – Systemy Internetowe Piotr Potiopa.

3. Programista PHP

Poszukujemy programisty PHP do rozwoju i utrzymania projektów typu CRM:

  • Wymagania

    • rozwinięte umiejętności (min. 1 rok) programowania w PHP4 oraz PHP5 na stanowisku programisty
    • bardzo dobra znajomość wybranego frameworka (Zend, Symfony lub inny)
    • znajomość relacyjnych baz danych: PostgreSQL oraz MySQL
    • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji Git, SVN
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji
    • solidność, terminowość, dokładność, komunikatywność
    • miejsce zamieszkania: cała Polska (mile widzialne: Kraków lub okolice Krakowa)

    • bardzo dobra znajomość Java Script (jQuery, ExtJS, AngularJS, …)
    • znajomość HTML5, CSS3
    • znajomość aplikacji Redmine
    • znajomość standardów XML, JSON
    • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • umiejętność szacowania czasu wykonania zadań
  • Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość poznawania wielu technologii i pracę przy ciekawych zadaniach programistycznych

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana powyższą ofertą pracy wyślij CV oraz informacje o tym, czym możesz się pochwalić w obszarze programowania w języku PHP, korzystając z poniższego formularza. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Formularz rekrutacyjny